Image

Дослідження впливу параметрів силових установок на функціональні можливості безпілотного літального апарату типу «квадрокоптер»

Опис:

Метою роботи є розробка нової модифікованої моделі швидкісного квадрокоптера. Предметом дослідження є 6 квадрокоптерів, виготовлених самостійно.Науково-дослідницький проєкт складається із двох частин: теоречного аналізу аеродинамічних характеристик дрона та практичного визначення оптимальних параметрів устаткування для швидкісного квадрокоптера. В процесі практичного дослідження змін у функціональній спроможності квадрокоптера при застосуванні різних комплектацій елементів устаткування безпілотних літальних апаратів було виготовлено нове устаткування: стенд для визначення сили тяги квадрокоптера. Проведено досліди з 6 квадрокоптерами і досліджено характеристики 6 різних гвинто-моторних груп. Визначено оптимальні співвідношення між гвинтом і масою квадрокоптера, які впливають на швидкість і час польоту літального апарату. На основі аналізу та досліджень кількох моделей квадрокоптерів визначено особливості та конструктивну конфігурацію дрона, в залежності від функціонального призначення. Результат: розроблено удосконалену модель швидкісного квадрокоптера із функцією автоматизованого процесу відеозйомки.Проведено апробацію удосконаленої моделі швидкісного квадрокоптера для отримання оперативної екологічної інформації: фото річки Сулиця у с. Козубівка Лубенського району від 29.02.2020 надані провідному гідрологу Полтавщини Смирновій Вірі Геннадіївні для досліджень проблем малих рік Полтавщини.

Навчальний заклад: Опорний заклад «Вовчицька загальноосвітня школа I – III ступенів-ліцей імені В. Ф. Мицика Лубенської районної ради Полтавської області»

Автор: Литвиненко Дмитро Ігорович

Відділення: Технічних наук

Секція: Авіа- та ракетобудування, машинобудування і робототехніка

Область: Полтавська область